Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 8834308-11
1.790 МКД
895 МКД
761 МКД
Заштеда: 1.029 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% ПАМУК 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
1.790 МКД
895 МКД
761 МКД
Заштеда: 1.029 МКД
Извести ме за попуст
2
1