Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
МАИЦА
PARFOIS

МАИЦА

Шифра на артикл: 201173_YL
1.690 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија МАИЦИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 2%Еластин, 26%Полиестер, 72%Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50473121-735
4.392 МКД
Заштеда -20%
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A049200AFAA-1AG
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ A049870BEAD-1AG
3.423 МКД
Заштеда -30%
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
МАИЦИ 50467321-744
3.680 МКД
Заштеда -26%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL