Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37035910-02
Šifra proizvođača: 37035910
990 МКД
990 МКД
693 МКД
Заштеда: 297 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 63% Рециклиран полиестер 33% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW14379-YBR
2.093 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37097762-05
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37005970-05
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37005945-02
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37005969-01
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37027713-02
623 МКД
Заштеда -30%
890 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ W2011714A-01C
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS014286
3.983 МКД
Заштеда -30%
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22WWSK54-1001
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW14376-YBR
3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW14352-YBR
2.653 МКД
Заштеда -30%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1084231-81
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL