Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 37024040-02
Šifra proizvođača: 37024040
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • 6 Години (116cm)
  6 Години (116cm)
 • 8 Години (128cm)
  8 Години (128cm)
 • 10 Години (140cm)
  10 Години (140cm)
 • 12 Години (152cm)
  12 Години (152cm)
 • 13-14 Години (164 cm)
  13-14 Години (164 cm)
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37057726-02
690 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37017729-02
890 МКД
Големина
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37004775-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37004766-02
690 МКД
Големина
06
08
10
12
14
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37004770-02
590 МКД
Големина
06
08
10
12
14