Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
DIESEL

БЛУЗА

Шифра на артикл: A065730JEAI-141
8.090 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд DIESEL
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 96%Памук 4%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47010139-02
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47010139-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47081304-02
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47900400-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 47050399-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
XL