Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS012857
Isbn: W2GH82WB4H2-JBLK
4.390 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 1.300 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 88% Полиестер 12% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009584
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 9983122-01
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27005813-99
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A1780-0000
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765824-01
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27014391-99
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27901297-99
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012205
3.190 МКД
Заштеда -20%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27901299-99
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A41P2-001
2.099 МКД
Заштеда -30%
2.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004018-99
590 МКД
Заштеда -14%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004017-99
690 МКД
Заштеда -22%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L