Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
SUPER DRY

БЛУЗА

Шифра на артикл: M6010550A-6CY
2.490 МКД
1.494 МКД
1.494 МКД
Заштеда: 996 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ЦРВЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010632A-OFL
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011434
1.810 МКД
Заштеда -30%
2.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50442098-609
4.794 МКД
Заштеда -40%
7.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50378575-620
4.495 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL