Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SCOTCH&SODA

БЛУЗА

Шифра на артикл: 166753-0001
6.190 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 1.900 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 85%Памук 15%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50471878-131
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50469224-100
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50468392-100
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50467824-100
8.792 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223710-99
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223716-99
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010632A-01C
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A2BJ8-P54
2.399 МКД
Заштеда -40%
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010635A-34C
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010631A-39E
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DM0DM09487-YBR
2.590 МКД
Заштеда -19%
3.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ J30J319944-YAF
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL