Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50469517-002
Boss - промоција SS22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80%памук15%полиестер5%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL010062
3.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A6C9X-P56
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A5VJS-001
3.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A5RKV-001
3.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M2011986A-AWF
4.590 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50477000-001
14.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50477628-001
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50477132-001
13.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL