Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
TIMBERLAND

БЛУЗА

Шифра на артикл: A2BJ8-P54
3.990 МКД
2.399 МКД
2.399 МКД
Заштеда: 1.591 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 85% Памук, 15% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50471878-131
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50469224-100
7.992 МКД
Заштеда -20%
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50468392-100
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 166753-0001
4.290 МКД
Заштеда -31%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50467824-100
8.792 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223710-99
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223716-99
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010632A-01C
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010635A-34C
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010631A-39E
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DM0DM09487-YBR
2.590 МКД
Заштеда -19%
3.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ J30J319944-YAF
4.190 МКД
Заштеда -30%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL