Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765808-11
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37035910-69
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37035909-56
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37014380-56
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 191879_NV
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 189460_NV
796 МКД
Заштеда -60%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764355-18
300 МКД
Заштеда -70%
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL