Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
TIMBERLAND

БЛУЗА

Шифра на артикл: A2BJ8-U10
3.990 МКД
2.399 МКД
2.399 МКД
Заштеда: 1.591 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Последно парче
Провери достапност
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
 • XXXL
  XXXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 85% Памук, 15% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DJ000690
1.718 МКД
Заштеда -25%
2.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50469225-404
4.792 МКД
Заштеда -20%
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010550A-98T
1.494 МКД
Заштеда -40%
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50467824-402
8.792 МКД
Заштеда -20%
10.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223714-11
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010632A-4AY
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0223712-11
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50465948-402
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010631A-92N
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ M6010637A-J6P
1.914 МКД
Заштеда -40%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50462531-404
7.192 МКД
Заштеда -20%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011750
3.290 МКД
Заштеда -30%
4.690 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL