Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 1083662-24
1.990 МКД
1.393 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 58% ПАМУК 39% ПОЛИЕСТЕР 3% ВИСКОЗА

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27005786-43
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27012536-43
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765814-27
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 194448_GN
790 МКД
Заштеда -34%
1.190 МКД
Големина
XS-S
M-L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27013257-49
490 МКД
Заштеда -17%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-43
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001296-43
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL