Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 1083656-10
1.990 МКД
1.393 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 60% ПАМУК 38% ПОЛИЕСТЕР 2% ЛЕН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27057113-56
1.390 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004014-56
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765808-11
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW11754-C87
2.790 МКД
Заштеда -20%
3.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27022878-69
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001302-69
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 191879_NV
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 189460_NV
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764355-18
300 МКД
Заштеда -70%
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL