Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
PARFOIS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 194448_GN
1.190 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • XS-S
    XS-S
  • M-L
    M-L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 6%Еластин, 94%Вискоза

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27005786-43
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27012536-43
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083662-24
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765814-27
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27013257-49
490 МКД
Заштеда -17%
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-43
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001296-43
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL