Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS011569
Isbn: W2RP11KAZH2-G012

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 92% Полиестер 8% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 9983124-54
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27801299-07
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765828-52
693 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004017-06
690 МКД
Заштеда -22%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083651-51
1.603 МКД
Заштеда -19%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27022878-09
1.190 МКД
Заштеда -20%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001317-07
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001298-07
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011517
5.290 МКД
Заштеда -20%
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011155
3.143 МКД
Заштеда -30%
4.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS010592
1.137 МКД
Заштеда -70%
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ W6010465A-XVZ
1.596 МКД
Заштеда -60%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL