Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS011519
Isbn: W2RR21Z2NQ0-G011
5.290 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 1.600 МКД
Извести ме за попуст

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 82% Вискоза 16% Полиамид 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009582
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012856
3.510 МКД
Заштеда -20%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012855
3.090 МКД
Заштеда -50%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22SWBW26-1000
3.890 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22SWBW38-1000
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6813142-99
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011948
4.950 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27014020-05
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004018-01
590 МКД
Заштеда -14%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27062884-05
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011835
2.290 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001319-02
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L