БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 67050552-20
890 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона пролет/лето 2020
Состав 96%Вискоза4%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67016309-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67945949-85
590 МКД
Заштеда -40%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67007905-11
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67007905-02
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67047891-85
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67047891-05
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67016309-02
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67026722-02
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67924423-06
690 МКД
Заштеда -30%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67066721-99
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67066721-08
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67045964-06
590 МКД
Заштеда -40%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""