БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 67040578-99
1.290 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS20 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 20
Состав 92%Полиамид8%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67015976-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065134-99
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67065134-01
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034768-99
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS007029
5.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034413-37
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034413-99
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034413-68
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034413-01
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764770-83
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764770-01
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764681-96
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""