Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 17039075-40
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РЕЗЕДА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 94% Полиестер 06% Еластин Светки: 100% Полиуретан терепталат Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara