Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 17039075-PL
2.490 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 500 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СРЕБРЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 94% Полиестер 06% Еластин Светки: 100% Полиуретан терепталат Постава: 100% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 191598_SV
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
M-L
XS-S