Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 27001297-50
890 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 300 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 96% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 9983123-88
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765816-16
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27901297-50
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27072877-52
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001293-50
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-52
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 191598_BL
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87060533-52
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 53080868-50
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
S
M
L