Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS011297
Isbn: W0BP1SR9I51-G4Q9
3.290 МКД
3.290 МКД
3.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% Памук 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083658-73
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012287
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083660-77
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011821
2.632 МКД
Заштеда -20%
3.290 МКД
Големина
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0073654-72
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL