Барај
БЛУЗА
TIMBERLAND

БЛУЗА

Шифра на артикл: A23KM-BH7
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 60% Памук, 40% Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012856
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012855
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011835
2.303 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001319-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L