Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 17007742-43
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 75% Полиестер 19% Вискоза 06% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27012536-43
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083662-24
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-43
890 МКД
Големина
S
M
XL