Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6764355-18
999 МКД
999 МКД
300 МКД
Заштеда: 699 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 79% Вискоза 17% Полиестер 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37035910-69
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37035909-56
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ DW0DW13495-C87
3.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 37014380-56
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 191879_NV
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 189460_NV
796 МКД
Заштеда -60%
1.990 МКД