Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 17045531-07
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 96% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083651-51
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011569
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011517
6.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ W6010465A-XVZ
1.995 МКД
Заштеда -50%
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87010574-07
894 МКД
Заштеда -40%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L