Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765781-42
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 77% ВИСКОЗА 20% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012735
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765830-46
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765819-46
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011708
7.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 194448_GY
1.190 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765813-46
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001298-96
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001315-94
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001294-95
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001301-96
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-96
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87010541-07
495 МКД
Заштеда -50%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L