Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765782-16
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 9983123-88
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50465587-464
7.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765816-16
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27901297-50
890 МКД
Големина
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27072877-52
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001293-50
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-50
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-52
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 191598_BL
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87060533-52
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS006368
2.847 МКД
Заштеда -70%
9.490 МКД
Големина
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 53080868-50
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
S
M
L