Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
ARISTOTELI BITSIANI

БЛУЗА

Шифра на артикл: 9501045-019
1.840 МКД
1.840 МКД
1.564 МКД
Заштеда: 276 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд ARISTOTELI BITSIANI
Пол МАШКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 82%полиестер 15%вискоза 3%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 8832412-20
990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1402472-43
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1402472-11
1.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50472235-404
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50463043-481
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50463043-410
8.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50462863-481
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50462863-001
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50462411-410
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50462411-131
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 9518045-031
1.853 МКД
Заштеда -15%
2.180 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 9518045-026
1.853 МКД
Заштеда -15%
2.180 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL