Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS010872
Isbn: 1BGP016084A-P9GH
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 90% Полиестер 10% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012857
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27901297-99
890 МКД
Големина
S
M
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012205
3.990 МКД
Големина
XS
S
M
L