Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 17055918-17
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ОКЕР
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 63% Полиестер 33% Вискоза 04% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083659-08
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1083655-07
1.253 МКД
Заштеда -30%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27013257-15
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL