Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
LEVI'S

БЛУЗА

Шифра на артикл: A0908-0000
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100% ПАМУК

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012857
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012856
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012855
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012735
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L