Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 17035951-30
1.490 МКД
1.290 МКД
1.290 МКД
Заштеда: 200 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 95% Вискоза 05% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001319-32
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001315-30
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001302-32
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765599-31
599 МКД
Заштеда -40%
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87004033-35
495 МКД
Заштеда -50%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87010541-30
594 МКД
Заштеда -40%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0076546-38
360 МКД
Заштеда -70%
1.199 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL