Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS010527
Isbn: W0BP1SR9I51-G011
3.290 МКД
2.630 МКД
2.630 МКД
Заштеда: 660 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 98% Памук 2% Еластан

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ RPL009582
2.390 МКД
Заштеда -20%
2.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012856
3.510 МКД
Заштеда -20%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS012855
3.090 МКД
Заштеда -50%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22SWBW26-1000
3.890 МКД
Заштеда -30%
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 22SWBW38-1000
3.490 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6813142-99
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011948
4.950 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27014020-05
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27004018-01
590 МКД
Заштеда -14%
690 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27062884-05
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ GSS011835
2.290 МКД
Заштеда -30%
3.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001319-02
1.090 МКД
Заштеда -27%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L