Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 0229776-68
1.499 МКД
1.499 МКД
1.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја БОРДО
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 60% ПАМУК 40% ПОЛИЕСТЕР

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0229717-68
999 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL