БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 0076538-97
1.799 МКД
899 МКД
899 МКД
Заштеда: 900 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 51% Полиестер 49% Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67062513-06
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67062513-02
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67062513-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67042524-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67033259-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67033259-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227900-69
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227897-44
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0227889-11
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764622-96
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764622-31
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6764622-17
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""