Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
GUESS

БЛУЗА

Шифра на артикл: GSS006368
Isbn: 94G4667099Z-P9AG

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.

Провери достапност
 • 38
  38
 • 40
  40
 • 42
  42
 • 44
  44
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд GUESS
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Состав 100%Полиестер

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 9983123-88
903 МКД
Заштеда -30%
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765816-16
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27901297-50
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
S
M
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27072877-52
1.590 МКД
Заштеда -20%
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001293-50
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-50
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 27001297-52
590 МКД
Заштеда -34%
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 191598_BL
1.194 МКД
Заштеда -40%
1.990 МКД
Големина
M-L
XS-S
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87060533-52
995 МКД
Заштеда -50%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 53080868-50
747 МКД
Заштеда -70%
2.490 МКД
Големина
S
M
L