Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6763685-19
599 МКД
999 МКД
599 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • XS
    *
  • M
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Состав 70% Вискоза 30% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ A2FXP-451
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L