Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6763677-01
599 МКД
999 МКД
599 МКД
Заштеда: 400 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Состав 70% Полиестер 30% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87017130-99
990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87017153-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 29098-0001
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87006340-99
890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87055690-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87075697-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 87005668-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765432-01
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL