Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
SPRINGFIELD

БЛУЗА

Шифра на артикл: 6765351-16
999 МКД
999 МКД
999 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР 5% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 6765513-16
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0079820-16
799 МКД
Заштеда -20%
999 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 0079766-15
1.049 МКД
Заштеда -30%
1.499 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 1089560-16
1.439 МКД
Заштеда -20%
1.799 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL