Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
TIMBERLAND

БЛУЗА

Шифра на артикл: A2CPF-804
5.990 МКД
3.599 МКД
2.879 МКД
Заштеда: 3.111 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 80% Памук, 20% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""