БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
MANGO

БЛУЗА

Шифра на артикл: 51030638-45
990 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 500 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТИРКИЗНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019
Состав 79%Вискоза18%Полиестер3%Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67000611-99
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034386-99
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67034386-01
590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67082523-85
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67082523-43
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67082523-03
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67062513-06
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67062513-02
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67062513-99
1.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67042524-99
1.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67033259-99
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 67033259-02
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
string(0) ""
string(0) ""