Барај
БЛУЗА
SUPER DRY

БЛУЗА

Шифра на артикл: M6010173A-OIB
2.990 МКД
1.794 МКД
1.435 МКД
Заштеда: 1.555 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
 • XXXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""