Барај
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
БЛУЗА
BOSS

БЛУЗА

Шифра на артикл: 50419385-30
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW20 ЕСЕН ЗИМА 2020
Состав 100% Волна

Остави коментар

Trenutno nema komentara
string(0) ""
string(0) ""