Барај
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
БЛУЗА КОРСЕТ
WOMEN'SECRET

БЛУЗА КОРСЕТ

Шифра на артикл: 4687442-67

Попустот се пресметува во кошничка на веќе намалените цени

Провери достапност
  • S
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЛУЗА КОРСЕТ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја ПОРТОКАЛОВА
Состав 80% Вискоза 17% Полиестер 03% Еластин

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara