Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
HUGO

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 50477476-961
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara