Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

БЕРМУДИ
TOMMY HILFIGER

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: DW0DW13590-C87
4.490 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    XS
  • S
    S
  • M
    M
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 97%Памук 3%еластин..


Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ DW0DW13591-C87
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 37000585-56
792 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
34
36
38
40
42

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ DW0DW14261-C87
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
БОДИ DW0DW13502-C87
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.790 МКД
Големина
XS
S
M