Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
BOSS

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 50471713-453
10.990 МКД
10.990 МКД
10.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-25%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50478378-438
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
29.990 МКД
Големина
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50471878-453
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50472295-453
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
24.990 МКД
Големина
48
50
52
54