Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
БЕРМУДИ
HUGO

БЕРМУДИ

Шифра на артикл: 50473843-020
6.990 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • 31
  31
 • 32
  32
 • 33
  33
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 36
  36
 • 38
  38
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија БЕРМУДИ
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% Памук 22% Полиестер 6% Вискоза 2% Еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50466702-030
3.832 МКД
Заштеда -36%
4.790 МКД
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ MS311322A-MZ0
1.595 МКД
Заштеда -50%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 50468260-069
3.832 МКД
Заштеда -36%
4.790 МКД
5.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ M7110305A-ZUC
2.233 МКД
Заштеда -30%
3.190 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 0439843-43
1.000 МКД
Заштеда -50%
1.999 МКД
Големина
40
42
44
46
48
50
Sačuvano u omiljne
БЕРМУДИ 0439789-36
900 МКД
Заштеда -50%
1.799 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50462853-022
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.990 МКД
Заштеда -50%
9.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЈАКНИ 50470874-081
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.990 МКД
Големина
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
БЛУЗИ 50461675-047
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.835 МКД
Заштеда -55%
4.794 МКД
8.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ЏЕМПЕРИ 50474174-021
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 МКД
Големина
S
XL
XXL